O nás

Firma WlazloMW byla založena 1.10.1991. Měla jediného zaměstnance a sídlí v Ostravě-Výškovicích na adrese 29. dubna 9, kde využívala malé prostory k opravám elektrospotřebičů.

V těchto začátcích firma uzavřela smlouvu o provádění záručního servisu se značkou ROMO. V průběhu roku 1992 firma zřídila provozovnu v Ostravě-Hrabůvce na adrese Zlepšovatelů 13 a tam setrvala až do roku 1999. Postupně jsme uzavírali smlouvy na servis dalších značek: ROMO-Zerowatt, Candy, Iberna, Hoover, AEG, Zanussi, Electrolux, Whirlpool atd. V průběhu roku 1999 se firma přestěhovala do prostor na ulici Volgogradská v Ostravě-Zábřehu, kde působila do 1.8.2002. Pak jsme se přestěhovali do centra Ostravy na ulici Žerotínova 1155/3, kde jsme stále.

V roce 1999 jsme se stali autorizovaným servisem značek Bosch a Siemens. Naší firmě byl svěřen mapový úsek od Ostravy, přes Bohumín, Orlovou, Karvinou, Český Těšín, Havířov, Frýdek – Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Třínec, Jablunkov, Bílá, Frenštát pod Radhoštěm, Rožnov pod Radhoštěm, Příbor, Mošnov, Bílovec, Opava, Hať, Bolatice, Horní Benešov, Hlučín a okolí.

V té době jsme byli ve firmě 3 zaměstnanci a 5 externistů. V té době jsme i navázalí i spolupráci s odborným učilištěm a zajistili jsme dvěma studentům praksi. Bohužel jeden to vzadl velmi rychle a ten druhý u nás začal i pracovat po skončení školy. Nakonec to taky vzdal a šel raději dělat řidiče kamionu. ( práce s lidmi je složitá, jak říkal )

V době krize jsme byli nucení rozdělit firmu na dvě a můj otrec, který zakládal firmu v roce 1991 se mnou jako Konsorcium, si vzal značky Candy, Hoover a posléze i Haier na sebe a vzal si k sobě i dva zaměstnance a jeho firma stále provozuje činnos v této oblasti. Z jeho firmou spolupracujeme, abychom se mohli i zastoupit v době nemocí a dovolených.

V roce 21. červen 2016 jsme založili firmu: D.S.O – domácí spotřebiče Ostrava s.r.o.,

se sídlem Žerotínova 1155/3, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava

V roce 2021 jme převedli veškerou záruční a prodejní činnost do vzniklé společnosti D.S.O – domácí spotřebiče Ostrava s.r.o. kde jsem jednatelem a mám jednu zaměstnankyni na admistrativu, dále spolupracuji se dvěma externisty.

Firma je připravena na vstup dalších subjektů v oblasti servisu a služeb pro zákazníky.

Pozáruční servis spotřebičů je prováděn přes sesterskou firmu WlazloMW s.r.o., která sídlí na stejné adrese.

Copyright © 1995 - 2024